NIezbyt duży ogród kryje w sobie kilka wnętrz. Jest wygodne miejsce relaksu na drewnianym tarasie, ławeczka w cieniu Magnolii i placyk z wygodnym drewnianym stołem. Trawnik niestety tylko rano jest słoneczny dlatego taras został powiększony o drewnianą częśc z boku domu. Dzięki temu również po południu można cieszyc się słońcem. O zachodzie z kolei miło jest usiąśc przy drewnianym stole.
Opis
NIezbyt duży ogród kryje w sobie kilka wnętrz. Jest wygodne miejsce relaksu na drewnianym tarasie, ławeczka w cieniu Magnolii i placyk z wygodnym drewnianym stołem. Trawnik niestety tylko rano jest słoneczny dlatego taras został powiększony o drewnianą częśc z boku domu. Dzięki temu również po południu można cieszyc się słońcem. O zachodzie z kolei miło jest usiąśc przy drewnianym stole.
Zdjęcia