ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Publiczne

Architektura krajobrazu - PARK TYSIĄCLECIA

2/16
BUDCUD

Park Tysiąclecia w Zielonej Górze do połowy lat 60. XX wieku funkcjonował jako cmentarz Zielonego Krzyża. Korony drzew przepuszczają małe ilości światła, a brak zieleni niskiej powoduje, że park sprawia wrażenie ciemnego, nieprzyjaznego i niebezpiecznego.

Komentarze

*

Dromon

Moim zdaniem, nie da się tego wykonać! W parku brakuje wnętrz parkowych i myśli przewodniej. Powoduje to, że projekt jest tylko zbieraniną elementów rzuconych na plan parku, jak kości na stole gier! To co zachwyca ludzi, to nie funkcjonalność i możliwość zaspokojenia podstawowych potrzeb rekreacyjnych, ale ładne "obrazki" przygotowane komputerowo. Daleko temu projektowi do sztuki! Te "ładne obrazki" tylko to potwierdzają, obnażając brak kompozycji! Wstyd! Dlaczego tak ważne p

Dromon

Dlaczego tak ważne projekty, powierza się ludziom bez doświadczenia! Dodamy do kolekcji lubuskiego kolejny park bubel po rewaloryzacji: na pierwszym miejscu IŁOWA (dziedzictwo utracone, za sprawą architektki znającej się na wszystkim najbardziej), na drugim miejscu park miejski Żary, pewnie jeszcze kilka można by tu dopisać... jaka szkoda, że i Park Tysiąclecia zapowiada się jako kolejny bubel tym razem za sprawą firmy projektowej, o tyle durnej co i irytującej nazwie -"CUDBUD"

Mariusz

To jest projekt dewastacji parku

Ewelina

fajny projekt, który może tchnąć życie w pusty park

Podobne artykuły