kızılay odtülüler dershane

Porady

Koszenie nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Wybierz Roboticmower A1!

Jedni je uwielbiają i uważają za relaksujące zajęcie. Inni wręcz przeciwnie przekładają ten obowiązek z dnia na dzień, aż w końcu wysokość trawy zmusza ich do sięgnięcia po sprzęt. Jeżeli koszenie nie jest Twoją ulubioną czynnością, to mamy dla Ciebie świetną propozycję, a mianowicie robot koszący Dreame Roboticmower A1. Poznaj wszystkie jego zalety.

Bezprzewodowe wyznaczanie obszaru koszenia, czyli koniec z rozkładaniem przewodów ograniczających 

Jeżeli roboty koszące do tej pory kojarzyły Ci się z koniecznością mozolnego rozkładania przewodów ograniczających, to Dreame Roboticmower A1 będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Otóż w tym przypadku nie musisz tego robić, zatem znacząco oszczędzasz czas, nie musisz się schylać i wyznaczać obszaru koszenia ręcznie. Wszystko dzieje się bezprzewodowo za pomocą dedykowanej aplikacji DreamHome. Wystarczy, że poświęcisz zaledwie kwadrans i wyznaczysz obszar koszenia właśnie z użyciem tego narzędzia. Jedyne co poza tym musisz zrobić, to umieścić stację dokującą w wybranym miejscu. Po wykonaniu konfiguracji sprzęt jest gotowy do użytku, a Ty możesz oddać się innym ulubionym zajęciom. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego urządzenia, to sprawdź informacje na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl.    

Intuicyjna praca w oparciu o mapowanie terenu - Dreame Roboticmower A1 ominie każdą przeszkodę 

W przypadku tradycyjnych kosiarek problemem jest sam fakt, że trzeba je prowadzić. W odniesieniu do modeli spalinowych dodatkowo niekomfortowy jest hałas i zanieczyszczenie. Z kolei w przypadku kosiarek elektrycznych trzeba ciągnąć za sobą kabel. Najkorzystniejsze dla osób, które nie lubią koszenia są bez wątpienia roboty koszące, które z kosiarkami akumulatorowymi łączy sposób zasilania. Robotów koszących jednak nie trzeba przed sobą pchać, a wystarczy je zaprogramować. Same radzą sobie z koszeniem terenu, rozpoznając każdą przeszkodę. Roboticmower A1 jest w stanie wykryć te znajdujące się nawet w promieniu 70 metrów. Pracuje w oparciu o zaawansowaną technologię OmniSense™ i wykrywa nawet 11 rodzajów różnych przeszkód, dzięki czujnikowi Lidar. Tworzy zaawansowane mapy terenu i co ciekawe może efektywnie kosić Twój trawnik nawet po zmroku. Z użyciem aplikacji możesz tworzyć harmonogramy koszenia i cieszyć się zawsze idealnie przystrzyżonym terenem przed swoim domem. Do wyboru masz plan wiosenno-letni i jesienno-zimowy.      

Duży obszar koszenia, radzenie sobie z nachyleniem oraz automatyczne ładowanie, czyli inne zalety Roboticmower A1  

Zaletą tego robota koszącego jest fakt, że nawet jeśli masz duży ogród, to może sobie poradzić z jego koszeniem. Maksymalny obszar jaki może przystrzyc w jednym dniu to 1000 m2. Może być przeznaczony na trawniki do 2000 m2. W takim przypadku, gdy bateria będzie bliska rozładowania, urządzenie wróci do stacji dokujące. Gdy się naładuje powróci do koszenia i kreślenia przy tym kształtu litery U. Warto wiedzieć, że Roboticmower A1 od Dreamer dobrze radzi sobie także z nachyleniem do 45 stopni. Zatem nie użyjesz go na bardzo stromych skarpach, ale na lekko pagórkowatym terenie już tak. Ten rodzaj robota koszącego ma bardzo nowoczesny design. Dzięki obecności diod szybko i łatwo zorientujesz się, czy sprzęt już się załadował i czy jest gotowy do użycia. Co ciekawe, możesz też włączyć tryby ochrony przed deszczem czy też mrozem. W pierwszym przypadku, gdy czujnik wyczuje wilgotną nawierzchnię, to powróci do stacji dokującej. W drugim zrobi to samo, gdy temperatura spadnie poniżej 6 stopni. Kosząc w odpowiednich terminach można uniknąć choćby pleśni śniegowej na trawniku.         

Artykuł sponsorowany

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!