kızılay odtülüler dershane

Zaproszenia

Webinar SAK “Jak projektować parki i ogrody biocenotyczne, by zwiększyć różnorodność owadów?”

30 stycznia o 11:00 zapraszamy na pierwszy w tym roku Webinar SAK “Jak projektować parki i ogrody biocenotyczne, by zwiększyć różnorodność owadów?”

30 stycznia o 11:00 zapraszamy na pierwszy w tym roku Webinar SAK “Jak projektować parki i ogrody biocenotyczne, by zwiększyć różnorodność owadów?”

O zapylaczach opowie Kamila Chomicz, biolożka, filmowiec zaangażowana w działalność popularyzującą nauki przyrodnicze oraz ochronę dzikich pszczół, inicjatorka i organizatorka projektów "Dzikie Trójmiasto”, „BEES ON MY WAY” i „Miejsca pszczół”, „Miasto Drzew Trójmiasto”, „Latamy nad Gdańskiem” czy „Głos laguny”.
Głównym tematem szkolenia online będzie wzmacnianie i ochrona różnorodności owadów w kontekście projektowania i tworzenia parków miejskich, ogrodów oraz innych przestrzeni. Jego zadaniem będzie dostarczenie uczestnikom kompleksowej wiedzy na temat owadów i ich roli w wybranych ekosystemach oraz dla człowieka. Prowadząca przekaże praktyczne wskazówki dotyczące tego jak efektywnie projektować przestrzenie, aby wspierać ochronę różnorodności owadów.

Więcej informacji: tutaj

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!