kızılay odtülüler dershane

Porady

Kamienie dekoracyjne w branży funeralnej

Kruszywo jako naturalny materiał skalny oprócz zastosowania budowlanego, doskonale odnajduje się przy aranżacji przestrzeni prywatnej oraz publicznej, ale coraz częściej znajduje zastosowanie w branży funeralnej.

Kruszywo jako naturalny materiał skalny oprócz zastosowania budowlanego, doskonale odnajduje się przy aranżacji przestrzeni prywatnej oraz publicznej, ale coraz częściej znajduje zastosowanie w branży funeralnej.

Dzień 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych jest poprzedzony przygotowaniami przypadającymi już w październiku.  Zbliżające się wielkimi krokami Święto Zmarłych angażuje nas do porządkowania miejsc spoczynku naszych bliskich.  

W swojej ofercie Cemex ma również kruszywa, które mogą być użyte do dekoracji wokół grobów.

Kruszywa neogem pochodzą ze złóż krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy kruszywa dekoracyjne w opakowaniach 20kg, 1000kg (Big Bag) oraz luzem. Duża różnorodność w ofercie kruszyw ogrodowych umożliwia wybór odpowiedniej formy (tj. żwiry, grysy, otoczaki), barwy (białe, szare, czarne, grafitowe, kremowe i różnokolorowe) czy frakcji.

Nasze produkty doskonale znajdą zastosowanie do aranżacji pięknych kompozycji cmentarnych. Szeroka gama i różnorodność kamieni neogem pozwala na dopasowanie kruszywa do kolorystyki płyty nagrobnej.  

Poniżej kilka propozycji produktów neogem:

Grys czarno-biały Granito we frakcji 8/16 lub 16/22

Grys biało-kremowy Blanco we frakcji 10/16 lub 4/10

Grys biały Blancuzco we frakcji 8/16

Kora kamienna we frakcji 11/32 lub 32/60

Otoczak śnieżno-biały grecki Nieve we frakcji 15/25 lub 25/40 

Otoczak szaro-biały Calcitto we frakcji 20/50

Nowym trendem w zagospodarowaniu obszarów funeralnych jest zastosowanie architektury gabionowej w postaci:

- ogrodzeń
- ławek
- donic

Firma Cemex udostępnia bezpłatny kalkulator zapotrzebowania kamieni dekoracyjnych na stronie internetowej https://www.kruszywaogrodowe.pl/kalkulatory/

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kruszyw na stronie www.kruszywaogrodowe.pl lub poprzez kontakt z naszymi służbami handlowymi.

Rozwój i wdrażanie technologii materiałów budowlanych CEMEX jest częścią globalnego networku ds. badań i rozwoju, na czele z Centrum Badań CEMEX z siedzibą w Szwajcarii. Prawa autorskie © 2023 / CEMEX Innovation Holding Ltd., Szwajcaria; Wszystkie prawa zastrzeżone

Materiał Partnera

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!