ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Zaproszenia

Dyskusja architektoniczna Modern Urban Space

16 marca w hotelu Royal Tulip w Warszawie odbędzie się dyskusja architektoniczna Modern Urban Space. Prelegentami wydarzenia będą Markus Appenzeller, Ewa Kuryłowicz i Mirosław Nizio.

16 marca w hotelu Royal Tulip w Warszawie odbędzie się dyskusja architektoniczna Modern Urban Space. Prelegentami wydarzenia będą Markus Appenzeller, Ewa Kuryłowicz i Mirosław Nizio.

Goście specjalni:

Markus Appenzeller - założyciel MLA+ (kierownik Katedry Urbanistyki w Amsterdamskiej Akademii Architektury)
Mirosław Nizio -  jest założycielem Nizio Design International
Ewa Kuryłowicz - Główny architekt Kurylowicz & Associates


Markus Appenzeller - holenderski architekt i urbanista. Jest wykładowcą w Instytucie Berlage w Rotterdamie, jednym z najbardziej cenionych na świecie ekspertów w dziedzinie współczesnej urbanistyki oraz szefem biura architektonicznego MLA+. W 2012 roku Appenzeller był współzałożycielem MLA+, międzynarodowej firmy architektonicznej, planistycznej i konsultingowej z biurami w Rotterdamie, Londynie, Berlinie, Rio de Janeiro, Szanghaju i Shenzhen. Zespół MLA+ skupia architektów i planistów, którzy opracowują plany generalne dla megamiast, projektują wygodne wielofunkcyjne osiedla, budynki i parki.

Ewa Kuryłowicz - generalna projektant i wiceprezes Kuryłowicz & Associates, przewodnicząca Rady Fundacji im. Stefana Kuryłowicza, była kierownik Zakładu Projektowania i Teorii Architektury na WAPW. Członkini Rady Dostępności przy Ministrze Inwestycji i Rozwoju, członkini Komitetu Architektury i Urbanistyki PAN    

Mirosław Nizio - architekt, który studiował architekturę wnętrz i rzeźbę na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku, specjalizując się w projektowaniu wnętrz. W 1989 roku założył własną firmę projektową w Nowym Jorku. Najbardziej znany jest z projektów przestrzeni publicznych: muzeów, wystaw historycznych, ekspozycji, miejsc pamięci i scenografii. Był współautorem projektu i realizacji wystawy głównej Muzeum Powstania Warszawskiego, która w ciągu 10 lat istnienia stała się jedną z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych instytucji kultury w Polsce. Działając na rynku amerykańskim i polskim, Mirosław Nieżeau opracował liczne projekty wnętrz, w tym biur, obiektów rekreacyjnych, budynków poprzemysłowych i prywatnych rezydencji.

Data: 16 marca 2023 od 17:00 do 21:00
Lokalizacja: APARTAMENT ROYAL TULIP WARSAW (ul. Grzybowska 49, 00-855 Warszawa).

Rejestracja: https://forms.gle/Qrr8tayxsS6tpoCr7

Informacje telefonicznie:

+48 22 278 94 23
+48 739 649 410

Patron medialny: portal sztuka-krajobrazu.pl, Architektura.info

Organizator: grupa medialna DMNTR „Dom i wnętrze”

 

Dyskusja architektoniczna Modern Urban Space

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!