ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Trendy

Książka: Sielska Polska

„Sielska Polska” to dwujęzyczny album (polski i angielski) dla miłośników miejsc urzekających spokojem, naturalną urodą i gościnnością. Na pięknych zdjęciach i w krótkich opisach Autor przedstawia nam 46 najbardziej urokliwych i sielskich obszarów i kameralnych pensjonatów w Polsce, gdzie warto pojechać na weekend lub spędzić całe wakacje.

„Sielska Polska” to dwujęzyczny album (polski i angielski) dla miłośników miejsc urzekających spokojem, naturalną urodą i gościnnością. Na pięknych zdjęciach i w krótkich opisach Autor przedstawia nam 46 najbardziej urokliwych i sielskich obszarów i kameralnych pensjonatów w Polsce, gdzie warto pojechać na weekend lub spędzić całe wakacje.

Czasem są to wiejskie chaty znakomicie wyposażone i dostosowane do wygodnego wypoczynku, a niekiedy okazałe dwory z eleganckimi wnętrzami, zawsze jednak otoczone przez piękne krajobrazy, atrakcyjne dla miłośników przyrody spragnionych aktywnego wypoczynku na łonie natury. Kto kocha sielskość rozumianą jako zapach skoszonej trawy, naturalną ciszę, zdrowe swojskie jedzenie, niekonwencjonalne wygodne wnętrza, gościnnych gospodarzy, wspaniałe krajobrazy i święty spokój, ten znajdzie tu wskazówki, jak znaleźć takie miejsca. Autor odwiedził je wszystkie, zdokumentował i serdecznie poleca ludziom zakochanym w polskiej przyrodzie.

Więcej informacji o książce w naszej księgarmi KSA24: Sielska Polska

Książka: Sielska Polska

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!