ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Wydarzenia

12. PLGBC Green Building Summit: Time to (Re)think

12. edycja wydarzenia, w tym roku pod hasłem Time to (Re)think, odbędzie się 6-7.10.2022 r. w zrównoważonej przestrzeni Sound Garden Hotel w kompleksie Business Garden w Warszawie. Przewidujemy również transmisję live z wydarzenia.

12. edycja wydarzenia, w tym roku pod hasłem Time to (Re)think, odbędzie się 6-7.10.2022 r. w zrównoważonej przestrzeni Sound Garden Hotel w kompleksie Business Garden w Warszawie. Przewidziana jest również transmisja live z wydarzenia.

Wydarzenie jest międzynarodowe, a w programie znajdą się prelekcje, panele, prezentacje, czas na spotkanie i poznanie się. Tym razem przygotowane są dwa dni aktywności: pierwszy to całodzienna konferencja, której zwieńczeniem będzie Gala konkursu PLGBC Green Building Awards 2022. W drugim dniu zaplanowane są warsztaty #BuildingLife poświęcone dekarbonizacji budownictwa.


Podczas PLGBC Green Building Summit odbędą się 4 sesje skupione wokół strategicznych obszarów:
- Climate adaptation & social resilience: Protecting people and systems
- Circular trip
- Biodiversity and becoming nature-positive
- Healthy & Sustainable Living
 
Tematyka wydarzenia oscyluje wokół najważniejszych kwestii związanych z rolą budynków i przeciwdziałaniem zmianom klimatu, gospodarką o obiegu zamkniętym, znaczeniu bioróżnorodności oraz zdrowia i jakości życia. Skupimy się na poszukiwaniu rozwiązań dla wspólnych działań, świadomym tworzeniu zrównoważonych przestrzeni i budowaniu społeczności. Będzie mowa także o odbudowie w kontekście zmian klimatycznych i wojny w Ukrainie.
 
Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1190268458207154?ref=newsfeed
12. PLGBC Green Building Summit: Time to (Re)think

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!