Najważniejszymi celami jakie postawiły sobie władze miasta było uporządkowanie tego miejsca, zwiększenie ilości miejsc parkingowych w centrum, zorganizowanie drobnego handlu w dni targowe, a także stworzenie lepszych powiązań pieszych i rowerowych w mieście oraz dobrej przestrzeni do aktywności fizycznej.
Komentarze