ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Zaproszenia

Spotkanie: „Zielona Warszawa. Alternatywny przewodnik” Agnieszki Kowalskiej

Podczas piknikowej premiery „Zielonej Warszawy” Agnieszka Kowalska i Jaśmina Wójcik, artystka wizualna i autorka akcji społeczno-artystycznych, porozmawiają o swoich skojarzeniach dotyczących zieleni w mieście

Zapraszamy na premierę „Zielonej Warszawy”, malowniczego przewodnika po przyjaznej mieszkańcom, tętniącej własnym życiem i roślinnością stolicy!

Kiedy: 06.08.2022 godzina 16.00

Gdzie: Skwer ks. Jana Twardowskiego

Agnieszka Kowalska, mistrzyni miejskiej włóczęgi, zabiera nas w podróż po zielonych zakamarkach miasta. Spaceruje po parkach, wędruje wzdłuż porośniętych roślinnością nadwiślańskich brzegów, odwiedza działkowiczów i zagląda na stołeczne balkony. Najnowsza publikacja (polsko-angielska) jej autorstwa jest jak zawsze subiektywna. Agnieszka oprowadza po swoich ulubionych warszawskich miejscach. Przedstawia artystyczne i architektoniczne projekty oraz działania mieszkańców, które wzbogacają miejską różnorodność biologiczną.

Podczas piknikowej premiery „Zielonej Warszawy” Agnieszka Kowalska i Jaśmina Wójcik, artystka wizualna i autorka akcji społeczno-artystycznych, porozmawiają o swoich skojarzeniach dotyczących zieleni w mieście, opowiedzą o ulubionych miejscach na zielonej mapie stolicy i mieście dobrym do życia dla wszystkich jego mieszkańców – ludzi, roślin, zwierząt. 

Więcej informacji na stronie organizatora:

https://www.facebook.com/events/1180459195854372/?ref=newsfeed

Spotkanie: „Zielona Warszawa. Alternatywny przewodnik” Agnieszki Kowalskiej

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!