ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Konkursy

Konkurs „Eco Mural”

Na ścianie Zakładu Produkcji Paliw Alternatywnych w Cementowni Kujawy powstanie ekologiczny mural, którego projekt zostanie wybrany w drodze konkursowej.Konkurs „Eco Mural” ma na celu edukację proekologiczną oraz zachęcanie do działań sprzyjających zrównoważonemu rozwojowi.

Na ścianie Zakładu Produkcji Paliw Alternatywnych w Cementowni Kujawy powstanie ekologiczny mural, którego projekt zostanie wybrany w drodze konkursowej. Mural wykonany zostanie specjalnymi fotokatalitycznymi farbami, które wyłapują zanieczyszczenia z powietrza. Konkurs „Eco Mural” ma na celu edukację proekologiczną oraz zachęcanie do działań sprzyjających zrównoważonemu rozwojowi. Organizatorami konkursu są Lafarge i Geocycle. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konkurs na koncepcję ogrodu-parku wokół Pałacu w Łobzowie

Do udziału w konkursie zaproszeni są studenci i absolwenci uczelni artystycznych, a także członkowie różnych organizacji o charakterze artystycznym, działające w województwie kujawsko-pomorskim. Rejestracja uczestników trwa od 26 lipca do 20 sierpnia 2022 roku.

Zwycięski mural ozdobi jedną ze ścian Zakładu Produkcji Paliw Alternatywnych na terytorium Cementowni Kujawy w Bielawach. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, gdyż rolą zakładu jest zaopatrywanie cementowni w paliwa alternatywne, pozyskiwane głównie z tworzyw sztucznych, które nie nadają się do recyklingu. Często są to pozostałości z procesów produkcyjnych różnych branż przemysłowych takich jak motoryzacyjna, papiernicza, produkcja żywności, opakowań czy mebli.

Projekt zostanie wybrany do dnia 2 września 2022 roku. Autorowi, oprócz możliwości zaprezentowania zrealizowanego projektu, przysługuje również nagroda materialna w wysokości 5 tys. zł.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.projektmural.pl

Konkurs „Eco Mural”

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!