kızılay odtülüler dershane

Wydarzenia

Niewidzialny mural

Został namalowany specjalnymi farbami, które ukazują się tylko w momencie kontaktu z wodą. Oznacza to, że mural będzie widoczny jedynie podczas deszczu lub włączonej fontanny! Inspiracją do tego projektu, było podobne dzieło stworzone w Seulu, które miało umilać mieszkańcom dni podczas pory deszczowej.

Uroczyste otwarcie niewidzialnego muralu przy pl. Europejskim, odbędzie się w czwartek, 30 czerwca o godz. 18:30. Mural został namalowany specjalnymi farbami, które ukazują się tylko w momencie kontaktu z wodą. Oznacza to, że mural będzie widoczny jedynie podczas deszczu lub włączonej fontanny! Inspiracją do tego projektu, było podobne dzieło stworzone w Seulu, które miało umilać mieszkańcom dni podczas pory deszczowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Targi: Zieleń to życie

Prace trwają od 12 czerwca i wzięło w nim udział wielu artystów ze świata sztuki, muzyki, kultury i sportu. Elementami kluczowymi są: Syrena i Tryton – ułożeni w formie symbolu yin i yang, oznaczającego idealną równowagę, gołąbek Picasso, tekst piosenki lidera zespołu Pogodno „Nie bój się deszczu – bo ja jestem deszczem” – nawiązujący do tematu muralu oraz słowa „Uzdrówmy świat i sprawmy, aby był lepszy” – to tekst w pięciu językach znajdujący się na obrysie muralu.

Więcej na stronie organizatora: https://www.facebook.com/events/3893761717516372/

Niewidzialny mural

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!