ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Wydarzenia

Targi: Zieleń to życie

29. edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA odbędzie się w dniach 1-3 września 2022 w Warszawie. Organizatorami są: Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencja Promocji Zieleni.

29. edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA odbędzie się w dniach 1-3 września 2022 w Warszawie.Organizatorami są: Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencja Promocji Zieleni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wystawa: Ogrody, parki i plantacje, czyli zieleń w Krakowie w XIX i XX stuleciu

Targi skierowane są do producentów i odbiorców wszystkich sektorów ogrodnictwa ozdobnego, wliczając dział kwiatów ciętych i florystyki.

Wystawie towarzyszą wydarzenia: Konkurs Roślin Nowości, konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminarium Wiedza dla Handlu i Producentów Roślin, warsztaty dla projektantów, pokaz florystyczny.

Międzynarodowe targi ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA prezentują rośliny ogrodowe, kwiaty cięte i doniczkowe wraz z sektorem techniki i technologii do produkcji roślin, produktów i usług dla ogrodnictwa, wyposażenia terenów zieleni i ogrodów, jak również architektury krajobrazu.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://zielentozycie.pl/pl/

Targi: Zieleń to życie

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!