ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Zaproszenia

Warsztaty: "Jak mądrze wspierać oddolne innowacje w miastach?"

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach praktycznych dla urzędników, aktywistów i projektantów

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach praktycznych dla urzędników, aktywistów i projektantów "Jak mądrze wspierać oddolne innowacje w miastach?" 28.06.2022 r. w godz. 12:00-14:00 w strefie Miasto360 - WUF na mieście. Warsztaty poprowadzi Aleksandra Zemke (Fundacja Smilemundo, Barcelona).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wernisaż: Alina Scholtz. Pionierka architektury krajobrazu

Co wspiera rozwój oddolnych innowacji w miastach? Jak mądrze projektować, na co zwracać uwagę, kogo i jak włączać w proces, jakich typowych wyzwań spodziewać się na każdym etapie planowania i wdrażania innowacji? Warsztat łączący prezentację praktycznych przykładów z pracą w grupach opartych na rozwiązywaniu konkretnych wyzwań.

DLA KOGO?

Tak naprawdę dla wszystkich - dla urzędników, samorządowców, aktywistów, projektantów i zwykłych mieszkańców miast z inicjatywą

KIEDY?

  • 28.06.2022 r. (wtorek)

 

O KTÓREJ:
  • 12:00 - 14:00 (czas trwania 2h)
 
GDZIE:
 
  • Rondo Sztuki Katowice 

 

Prowadząca: Aleksandra Zemke - Absolwentka Rozwiązywania Konfliktów na Uniwersytecie w Amsterdamie oraz Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. W 2011 roku założyła w Hiszpanii organizację pozarządową Smilemundo, tworzącą innowacyjne narzędzia edukacyjne wspierające zrównoważony rozwój. Od lat współpracuje z instytucjami działającymi na polu polityki lokalnej: United Cities and Local Governments, UNDP, UN - Habitat, Eduacting Cities czy Prowincja Barcelona. Tworzy dla nich programy edukacyjne związane przede wszystkim z Agendą 2030 i innowacjami na polu Ekonomii Społecznej i Solidarnej. Tworzone przez nią narzędzia wyróżnione zostały wieloma nagrodami, w tym prestiżową Word Summit Youth Award, przyznanej przez ONZ w Brazylii dla najlepszych projektów wykorzystujących nowe technologie do promowania zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://app.evenea.pl/event/warsztatyinnowacjemiasto360/?fbclid=IwAR3IC8BLEoXFUITwuzbXi3osohw7JK1Qlok6o1jS9RdP9l4FcfmzbQR8pIU

Warsztaty:

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!