ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Zaproszenia

Warsztaty: S.O.S. Miasto 2050 – Symbiotyczne Organiczne Społeczne

W dniach 18-19 listopada odbędą się warsztaty S.O.S. Miasto 2050 – Symbiotyczne  Organiczne Społeczne, organizowane przez Koło Architektury Zrównoważonej OW SARP.

W dniach 18-19 listopada odbędą się warsztaty S.O.S. Miasto 2050 – Symbiotyczne  Organiczne Społeczne, organizowane przez Koło Architektury Zrównoważonej OW SARP.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Konferencja online: Re:use. Renowacje i adaptacje w architekturze

Wdrażanie strategii adaptacji do zmian klimatycznych i dążenia do minimalizowania oddziaływania na klimat mają wpływ na sposób kształtowania terenów zurbanizowanych. Warsztaty dotyczą analizy potrzeb społecznych, architektonicznych i przestrzennych w kontekście efektywnego dogęszczania i przekształcania miasta oraz kształtowania miasta w kontekście założeń neutralności klimatycznej, adaptacji do zmian klimatycznych, w tym przeciwdziałaniu zjawisku „wyspy ciepła”.

Prace warsztatowe mają polegać na opracowaniu koncepcji zagospodarowania terenu na Muranowie w Warszawie, uwzględniając wprowadzenie teoretyczne z wykładów prezentujących badania, technologie, realizacje architektonicznych i przestrzennych oraz projektowanie rozwoju miasta wobec zmian klimatycznych.

Warsztaty będą realizowane w formie zdalnej poprzez Microsoft Teams oraz profil  Facebook Koła Naukowego Architektury Kryzysu Klimatycznego WAPW. 

Szczegółowe informacje będą udostępniane w Wydarzeniu na profilu FB. 

Impreza jest związana z działalnością Koła Naukowego Architektury Kryzysu Klimatycznego oraz opiekunów Koła, którzy w 2019 roku zorganizowali międzynarodową interdyscyplinarną konferencję Redefining Cities in View of Climatic Changes oraz Warsztaty dla profesjonalistów Redefiniowanie Warszawy Wobec Zmian Klimatycznych. 

Warsztaty w terminie:

Prezentacje:  18-19 listopad 2021 w godzinach  17.00 – 20.00
Złożenie prac konkursowych uczestników warsztatów: do 30.11.2021
Dyskusja pokonkursowa i ogłoszenie wyników: 9.12.202 

Transmisja:
https://www.facebook.com/events/5052008071495162/

Więcej informacji:
https://sarp.warszawa.pl/s-o-s-miasto-2050-symbiotyczne-organiczne-spoleczne/#more-15591

materiały organizatora
materiały organizatora

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!