ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Zaproszenia

Konferencja online: Światło dzienne w architekturze

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Idee i technologie w architekturze. Tym razem pochylimy się nad tematem światła dziennego. Widzimy się 28 października 2021 o godz. 9:00. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy się zarejestrować.

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Idee i technologie w architekturze. Tym razem pochylimy się nad tematem światła dziennego. Widzimy się 28 października 2021 o godz. 9:00. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy się zarejestrować. 

Światło dzienne to jeden z naturalnych żywiołów architektury, którego umiejętne wykorzystanie ma wpływ na nastrój i zadowolenie użytkowników, ale także na bilans energetyczny budynku. Jego zbalansowana obecność w projekcie jest jednym dowodów mistrzostwa architekta. Z kolei jego nadmiar może zasadniczo zakłócić komfort wykorzystania obiektu. W trakcie naszej konferencji poddamy analizie wszystkie te aspekty zbalansowanego korzystania ze światła dziennego dla uzyskania dobrego efektu projektowego, podwyższenia zadowolenia użytkowników, ale także dla dobra natury. 

konferencja światło dzienne w architekturze

Idee i technologie w architekturze to cykl spotkań cyfrowych, których zadaniem jest dyskusja nad najważniejszymi ideowymi, materiałowymi oraz technologicznymi trendami we współczesnej architekturze. Składają się z prezentacji  poświęconych teoretycznym konceptom projektowym oraz wykładów dotyczących towarzyszącym im technologiom rynkowym. 

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!