ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Zaproszenia

Zaproszenie: Międzynarodowa konferencja Next Landscapes

IPR zaprasza na inauguracyjną, międzynarodową konferencję Next Landscapes poświęconą architekturze krajobrazu, w której udział wezmą najlepsi światowi eksperci w tej dziedzinie.

IPR zaprasza na inauguracyjną, międzynarodową konferencję Next Landscapes poświęconą architekturze krajobrazu, w której udział wezmą najlepsi światowi eksperci w tej dziedzinie.

Sprawdź również:  Webinarium Bauder: Dachy zielone jako narzędzie do walki ze zmianami klimatu

W ciągu ostatnich kilku lat wzrosła świadomość potrzeby architektury krajobrazu wśród społeczeństwa, zwłaszcza że ludzie zmagają się z perspektywą zmian klimatycznych. Ponieważ większość projektów zarządzanych przez IPR obejmuje aktywne podejście do rozwiązywania problemów środowiskowych miasta, instytut postanowił zorganizować inauguracyjną konferencję Next Landscapes. 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 października i zgromadzi najlepszych światowych ekspertów z dziedziny architektury krajobrazu, zarządzania wodami opadowymi, rolnictwa miejskiego, kultury, architektury i urbanistyki. Konferencja ma na celu rzucenie światła na podejścia, jakie architektura krajobrazu może zaoferować dla przyszłości przestrzeni miejskiej i podmiejskiej w obecnym okresie poważnych wyzwań i kryzysu. Konferencja zaprezentuje różnej wielkości projekty międzynarodowe i stworzy platformę do dyskusji na temat przyszłości architektury krajobrazu. 

Data: 13-14 października

Wstęp bezpłatny

Bilety na wydarzenie dostępne są na serwisie GoOut

Więcej informacji: nextlandscapes.cz

Głównym organizatorem konferencji jest IPR we współpracy z Instytutem NEXT, Czeskim Stowarzyszeniem Krajobrazu i Ogrodów (SZKT) oraz Czeskim Stowarzyszeniem Architektury Krajobrazu (ČAKA).

Next Landscapes, konferencja dla architektów krajobrazu

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!