ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Publiczne

Nowy plac zabaw w Pruszkowie

Bliskość Warszawy i dobry dojazd to zalety tego nowego placu zabaw w Pruszkowie. Jest dostosowany do potrzeb zarówno starszych, jak i młodszych dzieci.

Bliskość Warszawy i dobre skomunikowanie to zalety nowego placu zabaw w Pruszkowie. Jest on dostosowany do potrzeb zarówno starszych, jak i młodszych dzieci.

PLac zabaw Pruszków

Gdzie dokładnie znajduje się plac zabaw?

Park im. Tadeusza Kościuszki jest położony w samym centrum miasta Pruszkowa. Kompleks jest dowodem na to, że w Polsce przy odpowiednich nakładach finansowych można stworzyć miejsce dla dzieci w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej, dla młodszych, starszych i niepełnosprawnych. Takich miejsc jest nadal zbyt mało.

Mnóstwo atrakcji dla dzieci

Na placu zabaw umieszczono kilkanaście zjeżdżalni, huśtawek, bujawek. Ciekawym rozwiązaniem są wieloosobowe huśtawki, z których może korzystać cała rodzina oraz metalowe koparki. Te ostatnie z pewnością zainteresują chłopców.

Dla dzieci niepełnosprawnych przygotowano specjalną karuzelę, huśtawki na podwyższeniu, podjazdy i bujawki. Każdy element placu zabaw w Pruszkowie jest zaprojektowany tak, aby również dzieci, które mają problemy z poruszaniem się, mogły z niego swobodnie korzystać.

Zaaranżowany teren wokół placu zabaw

Nie tylko sam plac zabaw jest tutaj atrakcją, ale też jego okolica. Dzieci poza korzystaniem z huśtawek i innych przyrządów, mogą pojeździć na rowerkach, wybrać się na spacer z rodzicami.

Dla rodziców, którzy potrzebują trochę więcej przestrzeni, postawiono  dużą ilość ławek. To dobre miejsce do nakarmienia lub uśpienia malutkiego dziecka. W parku im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie są nawet miejsca do przewijania. Dlatego zabranie tutaj dzieci w różnym wieku nie będzie żadnym problemem.

Plac zabaw w Pruszkowie jest idealną propozycją dla całej rodziny. Poza wymienionymi już rozrywkami można zabrać dzieci na naturalne lody lub skorzystać z wypożyczalni rowerów miejskich. Ciekawym obiektem na obszarze placu zabaw są też tężnie. Oczyszczają i nawilżają powietrze wokół placu.

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!