ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Zaproszenia

Rozmowa z Robertem Skitkiem, laureatem Grand Prix Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020

21 maja 2021 odbyła się uroczysta gala trzynastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę główną Grand Prix zdobyła przystań kajakarska MOSM nad jeziorem Paprocańskim w Tychach zaprojektowana przez pracownię RS+ architekci prowadzona przez Roberta Skitka. Zapraszamy na wywiad z architektem

21 maja 2021 odbyła się uroczysta gala trzynastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2020, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodę główną Grand Prix zdobyła przystań kajakarska MOSM nad jeziorem Paprocańskim w Tychach zaprojektowana przez pracownię RS+ architekci prowadzona przez Roberta Skitka. Zapraszamy na wywiad z architektem, który poprowadzi Krzysztof Sołoducha, redaktor naczelny GSA. Porozmawiamy o zwycięskiej realizacji, innych ciekawych projektach pracowni, stanie polskiej architektury i planach na przyszłość. Spotkanie otwiera cykl prezentacji online pt. Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL Widzimy się 1 września 2021 o godz. 11:00. Transmisja na kanale YT, FB i Lnkedin.

Robert Skitek

Autorska pracownia projektowa RS+ została założona w 2001 roku. Założycielem i głównym projektantem jest architekt Robert Skitek, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej (dyplom 1999), członek IARP, posiadający uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń 60/03/SLOKK/II, członek Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej w Tychach, członek Rady Muzeum Miejskiego w Tychach.

Pracownia w dorobku ma głównie domy jednorodzinne (luksusowy domu w Krostoszowicach), wnętrza (modernizacja Urzędu Stanu Cywilnego w Tychach, 2009) i obiekty użyteczności publicznej (wodny plac zabaw w Tychach, Open AirMuseum w Cieszynie czy Przystań kajakowa nad jeziorem Paprocany). Projekty pracowni były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w konkursach, a realizacje doceniane w plebiscytach architektonicznych. Obecnie do zespołu projektowego, obok właściciela, należą: Martyna Lenart-Zygmunt, Joanna Kujda oraz Patrycja Fersztorowska.

Partner

 

Partnerzy wspierający

 

Patroni medialni

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!