ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Konkursy

Konkurs CITYandREST. Wspólna Przestrzeń Miasta

Polbruk zaprasza do udziału w II edycji konkursu CITYandREST. Wspólna Przestrzeń Miasta. Tegoroczne zadanie to projekt wspólnej, bezpiecznej przestrzeni miejskiej, wypełnionej zielenią, małą architekturą oraz strefami wypoczynku w duchu woonerf w Skawinie

Polbruk zaprasza do udziału w II edycji konkursu CITYandREST. Wspólna Przestrzeń Miasta. Tego-roczne zadanie to projekt wspólnej, bezpiecznej przestrzeni miejskiej, wypełnionej zielenią, małą architekturą oraz strefami wypoczynku w duchu woonerf w Skawinie

II edycja konkursu CITYandREST. Wspólna Przestrzeń Miasta

Celem konkursu jest stworzenie projektu koncepcyjnego, opartego na realnej przestrzeni miejskiej w Skawinie zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego i opracowanie go zgodnie z ideą woonerf, czyli bezpiecznej, zielonej przestrzeni miejskiej, pełniącej funkcje komunikacyjne i społeczne. Koncepcje prezentowane w pracach konkursowych w ramach projektu CITYandREST powinny uwzględniać synergiczne połączenie wielu funkcji ze szczególnym naciskiem na zaplanowanie zieleni. Zadanie konkursowe zakłada wykorzystanie w projekcie produktów firmy Polbruk SA. Interwencja projektowa musi również spełniać wytyczne Miasta i Gminy Skawina określone w regulaminie.

Konkurs adresowany jest do architektów, architektów krajobrazu, projektantów, studentów architektury i architektury krajobrazu. W konkursie, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, mogą brać udział osoby indywidualne lub 2 osobowe zespoły.

Kalendarium

• data rozpoczęcia rejestracji w konkursie – 01.08.2021r.

• termin nadsyłania prac: 08.10.2021 r.

• obrady jury: 11.10. – 28.10.2021r.

• ogłoszenie wyników: 29.10.2021r.

Nagrody

Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne:

• nagroda I stopnia – 10.000 zł

• nagroda II stopnia – 7.000 zł

• nagroda III stopnia – 4.000 zł

• wyróżnienia – 1.000 zł

Regulamin konkursu oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie:

https://www.polbruk.pl/pl/konkurs-cityandrest-2021.html

Projekt CITYandREST

Konkurs CITYandREST jest cyklicznym projektem nastawionym na kreację bezpiecznych, zielonych i przyjaznych dla mieszkańców oraz środowiska, funkcjonalnych stref  w miastach. W ubiegłorocznej edycji konkursu w ramach zadania konkursowego powstało wiele interesujących koncepcji projektowych prezentujących możliwości stworzenia wspólnych dla mieszkańców, a równocześnie bezpiecznych w dobie pandemii Covid-19 (zachowanie właściwego dystansu) miejsc wypoczynku w miastach.

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!