ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Trendy

Nowy kolor kostki Lundo

Kolor milo nawiązuje do idei ogród to też dom. Możemy wg niej płynnie łączyć wnętrze z ogrodem, który jest kontynuacją domu i jego integralną częścią

Kolor milo kostki Lundo nawiązuje do idei ogrodu jako części domu. Wedle tej koncepcji możemy płynnie łączyć wnętrze z ogrodem, który jest kontynuacją domu i jego integralną częścią

Kolor milo kostki Lundo

Nowe kolory kostki Lundo to ciepły mix beżu, bieli i czerni - barw kojarzących się z ciepłem i przytulnym klimatem domu. Są one określane jako kolory milo. 

Kostka Lundo występuje w popularnej wśród klientów formie kombi, która oznacza, że w jednej warstwie na palecie dostępnych jest kilka formatów, w tym przypadku trzy. Dzięki temu zastosowanie kostek jest elastyczne i pozwala tworzyć proste geometryczne wzory czy elementy dekoracyjne z elementów o różnych formatach.

Lundo wyróżnia się szlachetnością, trwałością oraz ciekawymi barwami w technologii colormix. Zależnie od wybranego odcienia, kostki Lundo można wpasować w różnorodne aranżacje: bardziej klasyczną, minimalistyczną, nowoczesną lub postawić na nieszablonowe, rustykalne czy nawet awangardowe rozwiązania.

Źródło: Semmelrock

Kostki Lundo w kolorach Milo
Kostki Lundo w kolorach Milo

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!