ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Konkursy

Konkurs "Bruk Bet City Design"

Firma Bruk-Bet zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu  Bruk-Bet City Designk Konkurs polega na opracowaniu projektu zagospodarowania otoczenia w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem potencjału dekoracyjnego i funkcjonalnego wyrobów z serii Prestige i Top Prestige firmy Bruk-Bet.

Firma Bruk-Bet zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu Bruk-Bet City Design. Konkurs polega na opracowaniu projektu zagospodarowania otoczenia w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem potencjału dekoracyjnego i funkcjonalnego wyrobów z serii Prestige i Top Prestige firmy Bruk-Bet.

Założenia konkursu Bruk-Bet City Design

Współczesne tendencje w kształtowaniu terenów miejskich stawiają na holistyczne podejście do projektowania i kreowanie trwałych powiązań pomiędzy architekturą, zielenią a jakością życia. Ma to ścisły związek z transformacją krajobrazu przestrzennego, który w XXI wieku staje się dla człowieka bardziej dostępny i bliższy.

Nowoczesne miasto to infrastruktura wpierająca spędzanie czasu na świeżym powietrzu i miejsca, gdzie buduje się relacje, szuka odprężenia i pasji oraz obcuje z naturą. Żeby te elementy były ze sobą spójne, konieczne są idee wykorzystujące potencjał technologii produkcji oraz wyrobów do zabudowy nawierzchni, a także wdrożenie ich w planowanych rewitalizacjach lub projektach przestrzeni urbanistycznych. Dzięki temu powstanie nowy organizm; miejska enklawa.

Przebieg konkursu Bruk-Bet City Design

1. Zaprojektuj zagospodarowanie przestrzeni publicznej lub półpublicznej (place, skwery, parki, nawierzchnie przed budynkami użyteczności publicznej itp.) z użyciem ponad 60% materiałów nawierzchniowych Bruk-Bet Sp. z o.o. z serii Prestige i Top Prestige. W Konkursie mogą brać udział projekty opracowane w okresie od 01.01.2020 do 31.12.2021, które wykonane zostały w ramach zamówienia inwestorskiego z zamiarem realizacji w latach 2021-2023.

2. Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajduje się stronie https://www.bruk-bet.pl/konkurscitydesign/index.html i dołącz do niego:

a. Planszę (1 szt.) o wymiarach formatu A1, w rozdzielczości FULL HD tj. 1920x1080, zawierającą:

• zdjęcia zrealizowanego obiektu lub wizualizacje

• rzut planu zagospodarowania terenu wraz z aranżacją nawierzchni utwardzonych z podaną skalą

• ewentualnie inne rysunki lub zdjęcia oddające ideę powstania bądź realizacji obiektu.

b. Opis projektu

c. Zestawienie materiałowe produktów Bruk-Bet użytych w projekcie

3. Jury Konkursu oceni nadesłane prace wg poniższych kryteriów:

• innowacyjność i pomysłowość projektu,

• atrakcyjność prezentacji produktów BRUK-BET sp. z o.o.,

• sposób łączenia wzorów, kolorów, produktów z różnych linii a także innych materiałów wykorzystywanych do aranżacji przestrzeni,

• uwzględnienie relacji z otoczeniem

Nagrody konkursu Bruk-Bet City Design

Pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł

Wybrani przez Jury zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokościach

• 25 000 zł (I miejsce),

• 10 000 zł (II miejsce),

• 5 000 zł (III miejsce).

Wsparcie techniczne i terminy konkursu Bruk-Bet City Design

Dla biorących udział w konkursie firma Bruk-Bet oferuje merytoryczne wsparcie techniczne i produktowe oraz bibliotekę darmowych tekstur produktów.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają  do 31.12.2021 roku.

 

Bruk-Bet City Design

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!