ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Wydarzenia

Zieleń to życie & Flower Expo Polska

Wydarzenie skierowane do zielonej branży - 28 Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA, która odbędzie się w dniach 2-4 września 2021 r.

Wydarzenie skierowane do zielonej branży - 28 Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA, która odbędzie się w dniach 2-4 września 2021 r. 

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA koncentruje się na roślinach ozdobnych oferując ich największy i najbardziej różnorodny przegląd w Polsce. Towarzyszą im produkty i technologie związane z produkcją szkółkarską oraz urządzaniem i wyposażeniem terenów zieleni. Jest to miejsce prezentacji i promocji nowości rynkowych z kraju i zagranicy. Tuba nagłaśniająca cały biznes związany z zielenią. Tutaj nawiązuje się kontakty biznesowe, wymienia informacje i doświadczenia, poznaje nowe produkty.

Dzięki stworzonej w 2020 r. platformie internetowej informacja o wystawcach i ich produktach dotrze nie tylko do odwiedzających targi, ale także do szerokiego grona odbiorców, którzy nie będą uczestniczyli w Wystawie.

Wystawie, jak co roku będzie towarzyszył bogaty program wydarzeń skierowany do odbiorców branżowych:
Konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminaria - Wiedza dla Producentów i Wiedza dla Handlu, pokazy florystyczne.

O Wystawie 

Wystawa, której współorganizatorem jest Związek Szkółkarzy Polskich, powstaje z pasji do roślin i dbałości o jakość produktów. Jej celem jest prezentowanie najnowszych osiągnięć hodowlanych oraz technologicznych rozwiązań, a także promowanie działań wspierających zielony biznes. To miejsce spotkania profesjonalistów i konsumentów, a ponadto naturalny wybór dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez zieleni.

W tym roku wystawie przyświeca hasło SPOTKAJMY SIĘ, które symbolizuje bliskie kontakty z naturą, a zarazem trafia w sedno ludzkich zachowań i potrzeb. Dotyczą one zarówno życia prywatnego, jak i budowania relacji biznesowych. Po ostatnich długich miesiącach odosobnienia i rzeczywistości wirtualnej znowu będzie okazja do bezpośredniego kontaktu z ludźmi z branży.

Więcej informacji o wystawie na stronie ogranizatora: zielentozycie.pl

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!