Zaproszenia

Jak dbać o betonowe powierzchnie? Szkolenie LIbet

Umożliwiają trwały i estetyczny montaż betonowych elementów, chronią przed szkodliwymi czynnikami, przywracają pierwotny blask zabrudzonym powierzchniom. Preparaty do betonu stanowią nieocenione wsparcie zarówno w trakcie tworzenia, jak i podczas użytkowania ścieżek, tarasów, podjazdów czy innej zabudowy z tego ponadczasowego materiału. Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Libet na temat konserwacji betonu

Umożliwiają trwały i estetyczny montaż betonowych elementów, chronią przed szkodliwymi czynnikami, przywracają pierwotny blask zabrudzonym powierzchniom. Preparaty do betonu stanowią nieocenione wsparcie zarówno w trakcie tworzenia, jak i podczas użytkowania ścieżek, tarasów, podjazdów czy innej zabudowy z tego ponadczasowego materiału. Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Libet, którego tematem będzie ochrona betonu powierzchniowego. Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Jak konserwować beton ?

Zanim sięgniemy po konkretne rozwiązanie lub polecimy je Klientowi, poznajmy lepiej jego przeznaczenie, specyfikę czy sposób użycia. Zapraszamy na krótkie webinarium, podczas którego zostaną zaprezentowane najważniejsze informacje o fugach, klejach, impregnatach oraz środkach do renowacji i czyszczenia betonu.

W programie webinarium m.in.:

1. Jakie rodzaje nalotów i zabrudzeń mogą pojawić się na betonowych nawierzchniach?

2. Skąd się one biorą?

3. Jak dobierać preparaty do betonu?

4. Kiedy, jak i do czego je stosować?

5. Kiedy, jak i do czego ich nie stosować?

6. Jakich narzędzi używać?

Prowadzący szkolenie

Szkolenie dla architektów od Libet

Kamil Drewczyński, Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Technik Budownictwa Ogólnego oraz Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. W Libet S.A. odpowiada za szereg działań wspierających sprzedaż np.: przygotowywanie kompleksowej dokumentacji  technicznej, instrukcji montażu produktów dla wykonawców, architektów, partnerów handlowych i klientów indywidualnych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży drogowej łączy w swoich działaniach teorię z praktyką, czego efektem są prowadzone szkolenia i warsztaty z technik montażu i obróbki materiałów betonowych, ceramicznych, oświetlenia ogrodowego Libet Light  oraz małej architektury krajobrazu. Również służy wsparciem w poszukiwaniu nowych dostawców, kooperantów, partnerów biznesowych i technicznych.

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu

Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!