ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Porady

Designerskie domki ogrodowe

Studio projektowe Smart Design stworzyło 5 autorskich kolekcji domków ogrodowych, skierowanych do klientów, którzy dbają o design oraz jakość otoczenia, w którym spędzają najwięcej czasu

Studio projektowe Smart Design stworzyło 5 autorskich kolekcji domków ogrodowych, skierowanych do klientów, którzy dbają o design oraz jakość otoczenia, w którym spędzają najwięcej czasu.

Nowoczesny domek ogrodowy

Do tej pory wysoka jakość materiałów kojarzyła się z wnętrzami oraz dużymi projektami komercyjnymi, natomiast również w ogrodach jest potrzebny piękny design. Odpowiednie zabezpieczenie przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, dobór odpowiednich materiałów i technologii wykonania, proces prototypowania - to wszystko sprawia, że domki nie tylko pięknie się prezentują, ale również pięknie starzeją.

Każda z kolekcji znajduje swoje inspiracje w naturze i wychodzi od czystych układów i prostych brył. Nazwy kolekcji: FOG, FOREST, STONE, GRASS oraz SAND nawiązują do polskich, pięknych krajobrazów - dzięki połączoniu ze światem, który nas otacza wyrażają emocje.

Domki spełnią wiele funkcji.  NIe ograniczają się do bycia domkiem narzędziowym. Mogą zostać domkiem surfera, golfisty, domkiem na sprzęty sportowe czy zabawki dziecięce i być osadzone zarówno w ogrodzie w mieście, jak i w otoczeniu gór lub morza.

Źródło: Smart Design Garden

Domek Stone
Domek Sand
Domek grass

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!