W miejscu dawnej eksploatacji dolomitu odtworzono urodzajną warstwę gruntu oraz przeprowadzono nasadzenia roślin i zieleni. Pojawiło się tam około 4 tysiące drzew liściastych i iglastych oraz krzewów, dodatkowo zadarniono powierzchnię mieszankami traw łąkowych.
Komentarze