Konkursy

Konkurs "Zieleń w mieście"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów i Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA zapraszają do wzięcia udziału architektów krajobrazu, projektantów terenów zieleni oraz studentów uczelni kształcących w tych kierunkach.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów i Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA zapraszają architektów krajobrazu, projektantów terenów zieleni oraz studentów uczelni kształcących w tych kierunkach do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Zieleń w mieście".

Jest to konkurs na najlepszy projekt zagospodarowania terenu w przestrzeni publicznej – tegoroczne zadanie polega na zaprojektowaniu skweru przy ul. Karpińskiej w Poznaniu.

NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE – 5.000,- ZŁ

 Jeden z nagrodzonych projektów otrzyma rekomendację do realizacji, która przewidziana jest na rok 2022. Autor wybranej pracy jeszcze w bieżącym roku może otrzymać zlecenie na wykonanie projektu wykonawczego.

Termin nadsyłania prac: 07.05.2021 r.                                

Ogłoszenie listy laureatów nastąpi on-line w terminie dwóch tygodni po terminie nadsyłania prac, a uroczyste rozdanie dyplomów oraz wystawa nadesłanych prac odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w dniach  04-06.11.20201 r.

Materiały do projektowania  są bezpłatne i organizatorzy wysyłaję je mailem po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy:

https://www.dropbox.com/s/l04glstknpir8c8/Zg%C5%82oszenie%20uczestnictwa%202021.doc?dl=0

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!