Zaproszenia

Targi startują z Green Days

W dniach 22-24 kwietnia 2021 w Ptak Warsaw Expo odbędą się największe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days. W tych dniach przestrzeń targową wypełnią pasjonaci ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

W dniach 22-24 kwietnia 2021 w Ptak Warsaw Expo odbędą się największe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days. W tych dniach przestrzeń targową wypełnią pasjonaci ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

Targi Green Days 2021

Spotkanie branży ogrodniczej

Pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w tradycyjnej formule w 2021 roku w Ptak Warsaw Expo będą Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days. Będzie to świetna okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, zdobycia lub pogłębienia wiedzy i doświadczenia z zakresu ogrodnictwa.

Green Days to miejsce spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów. Impreza pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i całej Europy. Sprzyjać temu będzie zaproszenie do współpracy międzynarodowych firm oraz placówek dyplomatycznych z całego świata, a także doskonała lokalizacja Ptak Warsaw Expo.

W prostej nawigacji na terenie hal targowych pomogą stworzone na to wydarzenie salony tematyczne, nawiązujące do najistotniejszych kwestii związanych z ogrodem: Salon Architektury Krajobrazu, Salon Ogrodniczy, Salon Mebli Ogrodowych, Salon Florystyczny, Salon Techniki Ogrodowej oraz Salon BBQ.

Kontynuować sukces poprzednich edycji targów Greendays

Green Days to rozpoznawalna marka nie tylko w Polsce, ale także Europie Ostatnią edycję targów odwiedziło prawie 19 000 osób. Ogromny potencjał konsumencki gwarantuje przede wszystkim aglomeracja warszawska, którą zamieszkuje ponad 3 miliony osób. Wśród odwiedzających spodziewamy się, między innymi wielu właścicieli domów wolnostojących, szukających inspiracji do urządzenia ogrodu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ptak Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przy każdym wejściu znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury. Wystawcy i odwiedzający otrzymują certyfikowane bezpłatne maski medyczne, ciągi komunikacyjne oraz cała infrastruktura spełniają najwyższe wymagania i standardy narzucone przez instytucje medyczne i sanitarne w naszym kraju. Cała powierzchnia w halach, jak i wszystkie pomieszczenia (toalety, sale konferencyjne itp.) są na bieżąco dezynfekowane. Jesteśmy jedynym obiektem w tej części Europy, który mimo obostrzeń, może organizować nawet największe imprezy. Przykładem tego są zorganizowane w październiku 2020 roku targi BioExpo Warsaw oraz Warsaw Dental Medica Show.

Więcej informacji na temat Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days znajdziesz na stronie organizatora.

Jesteśmy patronem medialnym targów.

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!