Konkursy

Projekt ścieżki sensoryczno-edukacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 19  z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu zapraszają do udziału
w ogólnopolskim konkursie „Zobacz, dotknij, usłysz, poczuj…zachwyć się” na projekt zagospodarowania terenu z przeznaczeniem na ścieżkę sensoryczno-edukacyjną.

Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie „Zobacz, dotknij, usłysz, poczuj…zachwyć się” na projekt zagospodarowania terenu z przeznaczeniem na ścieżkę sensoryczno-edukacyjną.

Projekt ścieżki sensoryczno-edukacyjnej w Radomiu

Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu zagospodarowania terenu w celu wykonania całorocznej ścieżki sensoryczno-edukacyjnej z uwzględnieniem odpowiedniej jakości materiałów (wytrzymałych na zmienne warunki atmosferyczne). Wymiary placu do zagospodarowania podane są w regulaminie.

Wykonane projekty należy przesyłać do dnia 19.03.2021r. na adres Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Batalionów Chłopskich 18, 26-600 Radom lub w przypadku przejścia placówki w tryb pracy zdalnej na jeden z poniższych adresów mailowych:

e.dubil@pp19.radom.pl, z dopiskiem w temacie:  „Zobacz, dotknij, usłysz, poczuj...zachwyć się”.

Regulamin konkursu znajdziecie Państwo pod linkiem: https://ckz.radom.pl/konkurs/

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!