Konkursy

Konkurs na najlepsze dyplomy z dziedziny dachów zielonych

Polskie Stowarzyszenie

Polskie Stowarzyszenie "Dachy Zielone" organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Studenci i absolwenci są zaproszeni do zgłaszania swoich prac obronionych w roku 2019 lub 2020, dotyczących szeroko pojętej problematyki zielonych dachów lub żyjących ścian.

Wraz z gęstniejąca zabudową miast ubywa przestrzeni dla terenów zieleni.  Rozwiązaniem integrującym zabudowania z zielenią są żyjące ściany i zielone dachy, dzięki którym można przeznaczyć dla zieleni powierzchnie,  które dotychczas były dla niej niedostępne.

Oprócz tego zielone dachy i żyjące ściany pełnią wiele ważnych funkcji  ekosystemowych w miastach, a ze względu na potrzebę adaptacji do zmian  klimatycznych ich promocja w Polsce staje się pilnym zadaniem. Rosnące zainteresowanie tą tematyką widać również w licznych pracach  dyplomowych, zarówno na poziomie inżynierskim i licencjackim, jak i  magisterskim.

Polskie Stowarzyszenie „Dachy Zielone” postanowiło docenić prace  dotyczące tego ważnego zagadnienia, ponieważ jest ono związane z podstawowym profilem działalności PSDZ.

Nadsyłane prace będą oceniane przez zespół ekspertów pod kątem zawartości merytorycznej, poprawności projektowej, oryginalności oraz  innych kryteriów (dostosowanych do rodzaju dyplomu), które pozwolą na wyłonienie laureatów konkursu w możliwie najbardziej obiektywny i rzetelny sposób.

Organizator przewidział nagrody pieniężne oraz praktyki zawodowe w Polsce i zagranicą.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie

PSDZ: http://www.psdz.pl/blog/465

W przypadku jakichkolwiek pytań kontakt na adres mailowy:

biuro@psdz.pl

konkurs na najlepszą pracę dyplomową  dotyczącą szeroko pojętej problematyki zielonych

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!