Zaproszenia

Dach zielony Dorken Delta jako element małej retencji miejskiej

Zazielenienie dachu nad garażem, wiatą lub domem mieszkalnym z możliwością wykorzystania go jako tarasu – taki wybór stwarzają nam zielone dachy. Dzięki wysokiej retencji wody, zatrzymanych zostaje do 80% rocznej ilości opadów. Woda wyparowuje, dostaje się w postaci pary wodnej do atmosfery, a tym samym z powrotem do obiegu wody.

Zazielenienie dachu nad garażem, wiatą lub domem mieszkalnym z możliwością wykorzystania go jako tarasu – taki wybór stwarzają nam zielone dachy. Dzięki wysokiej retencji wody, zatrzymanych zostaje do 80% rocznej ilości opadów. Woda wyparowuje, dostaje się w postaci pary wodnej do atmosfery, a tym samym z powrotem do obiegu wody. Wiele samorządów zmniejsza w ten sposób opłaty za odprowadzanie ścieków nawet o 50%, gdyż powoduje to odciążenie sieci kanalizacyjnej. Zapraszamy na webinarium firmy Dorken, które poświęcone będzie dachom zielonym Delta jako element małej retencji miejskiej. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia 2020 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko się zarejestrować.

Dach zielony jako element malej retencji

Zobacz program szkolenia dla architektów

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Firma: Dorken

Termin: 03.12.2020, godz. 11:00

Tytuł prezentacji: Dach zielony Dorken Delta jako element małej retencji miejskiej

W programie szkolenia m.in.:

- dach zielony DELTA jako akumulacja wody deszczowej (deszcze nawalne) i zapobieganie niewydolności systemu kanalizacji miejskiej. Ograniczenie spływu powierzchniowego

- dach zielony DELTA jako naturalny zbiornik wodny w okresie niedoborów wodnych

- systemy drenażowe DELTA- ograniczenie „wysadzeń” zimowych.

Prowadzący szkolenie:

Piotr Pytel Dorken

Piotr Pytel

Absolwent SGGW Wydział Technologii Drewna.

Od wielu lat związany z branżą budowlaną gdzie rozwijał swoje kompetencje. Wieloletni praktyk w różnych obszarach budownictwa, w tym zagospodarowania terenów zielonych. Obecnie pracuje w dziale technicznym w firmie Dorken Delta Folie.  Odpowiada za obszar wdrożenia nowych produktów,oraz kompleksowe doradztwo w zakresie doboru rozwiązań dla dachów zielonych i skośnych.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!