Zaproszenia

Projektujemy wymarzony basen - szkolenie

Późna jesień i okres zimowy to najlepszy czas na planowanie większych zmian w otoczeniu naszego domu. Kompleksowo przygotowany projekt pozwoli ruszyć z pracami już z początkiem wiosny, dzięki czemu szybko będzie można cieszyć się np. wymarzonym basenem w ogrodzie. Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Libet

Późna jesień i okres zimowy to najlepszy czas na planowanie większych zmian w otoczeniu naszego domu.  Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Libet, którego tematem będzie projektowanie basenu ogrodowego. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Projektujemy wymarzony basen. Szkolenie online firmy Libet

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Firma: Libet

Termin: 17.11.2020, godz. 11:00

Tytuł prezentacji: Projektujemy wymarzony basen

Co w programie szkolenia:

To właśnie basen i jego otoczenie będzie głównym tematem kolejnego webinarium z ekspertami Libet. Porozmawiamy o materiałach, które najlepiej sprawdzą się w przypadku plaż basenowych i samych basenów – na co zwracać uwagę przy ich wyborze, jakie parametry powinny nas szczególnie interesować, o jakich elementach nie należy zapominać. Przyjrzymy się bliżej technikom montażu i systemom zabudowy, odpowiemy na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Na koniec przybliżymy jedną z przyszłorocznych nowości w naszej ofercie – unikatowy system ekologicznych nawierzchni TTE.

Prowadzący szkolenie:

Ewa Stangret – Menadżer ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Ewa Stangret, Menadżer ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Swoją przygodę z betonem rozpoczęła ponad 12 lat temu  i do dnia dzisiejszego rozwija swoje doświadczenie, pogłębiając je również o wysokiej klasy płyty ceramiczne, oświetlenie czy elementy małej architektury. W Libet S.A. zajmuje się rozwojem nowych kanałów dystrybucji, szkoleniami oraz wsparciem technicznym. Praca w tej branży dla kobiety nie jest łatwa… ale z pełną świadomością mówi, że kocha to, co robi, a to jest chyba najważniejsze.

Kamil Drewczyński–Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedażyw Libet S.A.

Kamil Drewczyński, Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Technik Budownictwa Ogólnego oraz Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

W Libet S.A. odpowiada za szereg działań wspierających sprzedaż np.: przygotowywanie kompleksowej dokumentacji  technicznej, instrukcji montażu produktów dla wykonawców, architektów, partnerów handlowych i klientów indywidualnych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży drogowej łączy w swoich działaniach teorię z praktyką, czego efektem są prowadzone szkolenia i warsztaty z technik montażu i obróbki materiałów betonowych, ceramicznych, oświetlenia ogrodowego Libet Light  oraz małej architektury krajobrazu. Również służy wsparciem w poszukiwaniu nowych dostawców, kooperantów, partnerów biznesowych i technicznych.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!