Zaproszenia

Ruchome murale na wrocławskich kamienicach

19 września wśród kamienic wrocławskiego Nadodrza odbędzię się pokaz ruchomych murali w ramach drugiej edycji Kinomuralu.Zapraszamy.

Druga edycja imprezy Kinomural we Wrocławiu swoją odsłonę będzie miała 19 września, podczas której mury kamienic wrocławskiego Nadodrza staną się częścią ruchomych animacji, kina eksperymentalnego, gry kształtem i kolorami. Ruchome murale będą wyświetlane na podwórkach wrocławskiej dzielnicy przy ulicy Paulińskiej i Rydygiera w godzinach 19:30-22:00.Wstęp wolny. Zapraszamy.

Na ścianach wrocławkich kamienic obejrzymy prawie 90 prac, 49 artystów z 16 krajów, m.in. z Kanady, Meksyku, Chin, Korei Południowej czy Japonii. Z krajów europejskich będzie można podziwiać artystów z Ukrainy, Szwajacarii, Węgier czy Białorusi. Będzie można zobaczyć filmy fabularne, poklatkowe, eksperymentalne i dzieła abstrakcyjne. Po raz pierwszy wyświetlone zostaną animacje 3D. Do życia powołane zostanie nowe medium, element architektury miasta, który na chwilę stanie się aktywnym uczestnikiem artystycznego eksperymentu.

Ruchome murale będą wyświetlane symultanicznie na podwórkach wrocławskiego Nadodrza przy ulicy Paulińskiej i Rydygiera w godzinach 19:30-22:00. Mapki z harmonogramem projekcji dostępne są na oficjalnej stronie Kinomuralu (www.kinomural.com), a także w Znasz ich Cafe-Bistro (ul. Rydygiera 25B). Zapraszamy.

Więcej informacji znajdziesz na: http://kinomural.com/pl

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!