ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Wydarzenia

Targi nowoczesnych technologii miejskich – Smart City Expo 2020

Zapraszamy do udziału w II edycji targów Smart City Expo, która odbędzie się w Łodzi w dniach 28-29 października 2020. Wejdź i sprawdź.

Zapraszamy do udziału w II edycji targów Smart City Expo dotyczących nowoczesnych technologii miejskich, która odbędzie się w Hali Expo-Łódź w dniach 28-29 października 2020. Wydarzenie skierowane jest do szerokiej rzeszy profesjonalistów, w tym samorządowców, dyrektorów i naczelników wydziałów inwestycyjnych, kadry zarządzającej spółek komunalnych i przedstawicieli sektora prywatnego zaintersowanych tematyką Smart City- w tym urbanistów, architektów, architektów krajobrazu, projektantów. Zapraszamy.

II edycja targów poświęconych nowoczesnym technologiom miejskim podzielona została na cztery bloki tematyczne. Pierwszy z nich poświecony jest inteligentnym i zrównoważonym miastom, projektowaniu partycypacyjnemu czy obywatelskim sieciom pomiarowym. Kolejny skupi się na bezpieczeństwu danych i metod oraz narzędzi wykorzystywanych do komunikacji z mieszkańcami współeczesnych miast. Jednym z tematów w tej sekcji są miasta przyszłości czy integracja danych w spójną platformę miejską. Interesującym blokiem tematycznym jest segment poświęcony transportowi w nowoczesnym mieście, w tym ekologicznych środków transportu i elektromobilności.
Każda prelekcja zakończona jest dyskusją plenarną. Odbiorcami są nie tylko grupy profesjonalistów zainteresowanych ideą Smart City, jak architekci, urbaniści, inwestorzy czy projektanci, ale przede wszystkim prezydenci, burmistrzowie i wójtowie miast czy kadra zarządzająca spółek komunalnych. Zapraszamy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na: https://smartcityexpo.pl

 

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!