ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Wydarzenia

Konferencja naukowo-techniczna Zieleń Miejska - Naturalne Bogactwo Miasta. Tereny zieleni wobec zmian klimatu.

Zapraszamy na 16. konferencję naukowo-techniczną Zieleń Miejska, która odbędzie się w dniach 8-9 października w Toruniu.

Zapraszamy na 16. konferencję naukowo-techniczną Zieleń Miejska, która odbędzie się w dniach 8-9 października w Toruniu. Konferencja naukowo-techniczna dotyczy badań nad zmianami klimatu i ich wpływem na zagospodarowywanie terenów zielonych w mieście.

Tematyką konferencji jest wpływ zmiany i ocieplania się klimatu na zagospodarowywanie terenów zielonych w mieście oraz optymalne wykorzystanie zieleni do jak najlepszego przystosowania przestrzeni miejskiej do nieuchronnych zmian klimatycznych. Architekci krajobrazu, technicy architektury krajobrazu, inżynierowie sanitarni i nie tylko wysłuchają serii wykładów i paneli dyskusyjnych, podczas których zaznajomią się z najnowszymi badaniami nad wpływem klimatu na organizację pasów zieleni w mieście, najświeższymi przykładami przekształceń obiektów architektury krajobrazu w obliczu zmian klimatu, porozmawiają też na temat roli terenów zielonych w dostosowywaniu się do zmian klimatycznych.

Prezenterzy oraz uczestnicy spróbują również odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób architekci krajobrazu mogą lepiej przystosowywać, unowocześniać i usprawniać projektowanie terenów zielonych w obliczu globalnego ocieplenia, którego efektem jest na przykład podnoszenia się mórz. Te i z wieloma innymi kwestiami będzię można zetknąć się podczas październikowej konferencji naukowo-technicznej organizowanej przez Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Toruniu oraz Regionalną Agencję Poszanowania Energii i Środowiska w Toruniu. Zapraszamy!

Więcej znajdziesz na stronie: zielenmiejska.org/?page_id=32

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!