ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Wydarzenia

Jubileuszowa edycja wystawy architektonicznej „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”

Już po raz 25. warszawski oddział SARP i Centrum „Łowicka” wspólnie zorganizowali wystawę architektoniczną „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”. W dniach od 23 lipca do 18 października w pawilonie wystawowym ZODIAK można podziwiać ponad 90 projektów z 51 pracowni architektonicznych. W tym roku wystawa ma również swoją odsłonę plenerową.

Już po raz 25. warszawski oddział SARP i Centrum „Łowicka” wspólnie zorganizowali wystawę architektoniczną „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”. W dniach od 23 lipca do 18 października w pawilonie wystawowym ZODIAK można podziwiać ponad 90 projektów z 51 pracowni architektonicznych. Tegoroczny pokaz połączony jest z wystawą plenerową.

Wystawa to zbiór projektów i makiet z obszaru zagospodarowania przestrzennego, obiektów użyteczności publicznej, osiedli, biurowców i domów jednorodzinnych roztaczających wizję rozbudowy i przekształcania Warszawy w przyszłości. Wystawa jest też refleksją nad zmianą dynamiki miasta i jego zabudowy, nad jakością architektury, roli przestrzeni publicznych w rozwoju miasta i udziału zieleni w planach zagospodarowania przestrzennego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora:
https://www.facebook.com/events/903969103440947/

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!