ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Porady

Efektywne i oszczędne podlewanie

Wodę, którą potrzebujemy do podlewania roślin w ogrodzie można wykorzystać dzięki zbiornikowi na deszczówkę. To stary i sprawdzony sposób. Oszczędza czas i pieniądze.

Wodę, którą potrzebujemy do podlewania roślin w ogrodzie można wykorzystać dzięki zbiornikowi na deszczówkę. To stary i sprawdzony sposób. Oszczędza czas i pieniądze. Dodatkowo magazynowana deszczówka posiada właściwości, które wspomogą rozwój roślin. Wykorzystując wodę deszczową oszczędza się wodę pitną i zwiększa zasoby wody gruntowej, która poprawia mikroklimat w ogrodzie. Zbiornik na deszczówkę to stabilny pojemnik wykonany z drewna, długotrwały. Zbiornik  wyłożony wytrzymałą folią  jest odporny na mróz. W trakcie zimy może pełnić funkcję ozdobną ogrodu lub w formie złożonej być przechowywany w schowku.
Aby woda była czysta można zaopatrzyć się w pokrywę na zbiornik, która chroni przed zanieczyszczeniami i tworzeniem się glonów. Jest to również istotne ze względu na bezpieczeństwo dzieci i zwierząt przebywających w ogrodzie.

Źródło: Husqvarna

Komentarze

*

Haidz

Agata, dziękujemy za miły komentarz Co do przyzajdu chciałoby się, oj chciało, ale ta Polska tak daleko, a ta Francja taka ładna, że i tutaj chce się pozwiedzać

Delphine

Szanowni Państwo,Chciałbym serdecznie podziękować tym Państwu, ktf3rzy wczaorj ,w dniu Wyborf3w Samorządowych oddali na mnie swf3j cenny głos. Przyznam że liczba 775 głosf3w oddanych na mnie, zrobiła ogromne wrażenie .Bardzo Państwu dziękuje!!! Ordynacja Wyborcza została jednak tak skonstruowana iż premiuje wpierw komitet ogf3łem, a w następnym etapie dopiero poszczegf3lnych kandydatf3w, a ja jestem dopiero na 2 miejscu. I tak, przyznany nam został 1 mandat ,ktf3ry otrzymała Pani Grażyna Sta

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!