kızılay odtülüler dershane

Porady

Efektywne i oszczędne podlewanie

Wodę, którą potrzebujemy do podlewania roślin w ogrodzie można wykorzystać dzięki zbiornikowi na deszczówkę. To stary i sprawdzony sposób. Oszczędza czas i pieniądze.

Wodę, którą potrzebujemy do podlewania roślin w ogrodzie można wykorzystać dzięki zbiornikowi na deszczówkę. To stary i sprawdzony sposób. Oszczędza czas i pieniądze. Dodatkowo magazynowana deszczówka posiada właściwości, które wspomogą rozwój roślin. Wykorzystując wodę deszczową oszczędza się wodę pitną i zwiększa zasoby wody gruntowej, która poprawia mikroklimat w ogrodzie. Zbiornik na deszczówkę to stabilny pojemnik wykonany z drewna, długotrwały. Zbiornik  wyłożony wytrzymałą folią  jest odporny na mróz. W trakcie zimy może pełnić funkcję ozdobną ogrodu lub w formie złożonej być przechowywany w schowku.
Aby woda była czysta można zaopatrzyć się w pokrywę na zbiornik, która chroni przed zanieczyszczeniami i tworzeniem się glonów. Jest to również istotne ze względu na bezpieczeństwo dzieci i zwierząt przebywających w ogrodzie.

Źródło: Husqvarna

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!