ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri
bahis siteleri

Wydarzenia

Poza architekturą - niedzielne oprowadzania po wystawie architektury

11 sierpnia 2019 o godz. 11:00 w Pawilonie SARP (ul. Foksal 2A, Warszawa) odbędzie się ostatnie oprowadzanie po wystawie

11 sierpnia 2019 o godz. 11:00 w Pawilonie SARP (ul. Foksal 2A, Warszawa) odbędzie się ostatnie oprowadzanie po wystawie "Poza architekturą". Prezentowane na niej prace to opowieść o tym, jak tworzymy, przekształcamy, zawłaszczamy, przeobrażamy przestrzeń wokół nas...bo życie jest poza architekturą. Prowadząca: Jacqueline Irene Horodyńska. Wstep wolny. 

Zgromadzone na wystawie fotografie wychodzą od architektury i przestrzeni, jednak to nie architektoniczna bryła jest głównym tematem zdjęć. Meike Hansen, Oliver Heissner, Julia Knop, Piet Niemann i Szymon Rogiński poszukują ludzkiego wymiaru fotografowanych przestrzeni. Zwracają naszą uwagę na zawłaszczanie opuszczonych miejsc i wytwarzanie wokół nich wspólnoty, nadawanie nowych tożsamości budynkom silnie naznaczonym historycznie, wreszcie – na przestrzenie zunifikowane przez globalny konsumeryzm czy absurdalnie fasadowe, ale popularne miejsca turystyczne.

Źródło: facebook.com/events/837987169935036/

Poza architekturą, wystawa architektury, wystawa dla architektów, NIAiU, kształtowanie przestrzeni

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!