kızılay odtülüler dershane

Projekty

Projekt tarasu w Warszawie

Taras o powierzchni 26 m2 na warszawskiej Pradze, zaprojektowany został w nowoczesnym stylu loftowym. Wydzielone zostały dwie strefy funkcjonalne. Przy wejściu od strony kuchni zaplanowano strefę jadalną ze stołem i krzesłami w modnym kolorze living coral. Po przeciwnej stronie zostało wydzielone miejsce na wygodną kanapę i fotel. 

Taras o powierzchni 26 m2 na warszawskiej Pradze, zaprojektowany został w nowoczesnym stylu loftowym. 

 CZYTAJ RÓWNIEŻ: Plac przy Księcia Witolda we Wrocławiu

Wydzielone zostały dwie strefy funkcjonalne. Przy wejściu od strony kuchni zaplanowano strefę jadalną ze stołem i krzesłami w modnym kolorze living coral. Po przeciwnej stronie zostało wydzielone miejsce na wygodną kanapę i fotel. 

Nawierzchnia tarasu zostanie wykonana z modrzewia syberyjskiego, a donice i opaska zostaną wysypane żwirem w kolorze czarnym. Istotną częścią projektu są duże donice z surowej stali, które z biegiem czasu będą nabierały rdzawej patyny, nawiązując do lubianego przez właścicieli stylu industrialnego. 

Proste formy donic zostały skontrastowane z roślinami o bardzo swobodnym i naturalistycznym pokroju, co nadało kompozycji lekkości. W największych donicach zaprojektowano duże krzewy świdośliwy lamarcka ( Amelanchier lamarcki) oraz krzewiaste formy grabów. W małych, prostopadłościennych donicach znalazły się swobodne kompozycje z wieloletnich traw ozdobnych oraz bylin. 

Przy oknach znalazły się ażurowe kratownice, po których z powodzeniem będzie się piął bluszcz, tworząc w przyszłości zieloną ścianę. 

Oryginalnym elementem wyposażenia będzie stworzony na zamówienie neon umieszczony na ścianie. Na całym tarasie zaplanowano oświetlenie, które wieczorem stworzy niepowtarzalny klimat, podkreślając walory wykorzystanych roślin.

AUTOR: Naturalnie - Studio projektowe
LOKALIZACJA: Warszawa/ Praga 
PROJEKT DATA: Grudzień 2018  

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!