kızılay odtülüler dershane

Produkty

Bruki na każdą pogodę

Budując dom musimy pamiętać o aranżacji jego otoczenia. Zobacz kostkę brukowa na każdą pogodę od firmy Vandersanden.

Budując dom musimy pamiętać o aranżacji jego otoczenia. Tarasy, ogrodzenia i zieleń są dopełnieniem planowanej przez nas inwestycji. Dlatego też warto się zastanowić nad właściwym wyborem materiału, który będzie zarówno trwały jak i w pełni harmonijny z krajobrazem.

Naturalne i trwałe kostki brukowe

Bruki klinkierowe Vandersanden są naturalnym materiałem nawierzchniowym, wypalanym z gliny i piasku. Są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, domieszek czy barwników. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe (mają kilkukrotnie większą wytrzymałość niż bruk betonowy), a dzięki technologii redukcji kolory są jednolite w całym przekroju, przez co kolor jest wręcz wieczny.

kostka brukowa
kostka brukowa


Szeroka gama kolorów i kształtów kostki brukowej

Niepowtarzalny i niejednolity kolor bruku sprawia, że z łatwością dopasowuje się do każdego rodzaju otoczenia, tworząc ciekawą kompozycję. Ponadto kolory otrzymywane w wyniku procesu redukcji są niezwykle naturalne. To doskonały materiał na nawierzchnie wokół domu, począwszy od tarasów, ścieżek, podjazdów, na placach i drogach skończywszy. Doskonale łączy się z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak kamień naturalny czy drewno, idealnie komponując się z zielenią ogrodową. Bruki Vandersanden produkowane są w dwóch technologiach, kilkudziesięciu kolorach, formatach i różnych strukturach. Daje to wręcz nieograniczone możliwości ich zastosowania i dopasowania do otoczenia oraz łatwego ich łączenia i układania w dowolne kompozycje, także łuki i koła.

kostka brukowa
kostka brukowa


Bruk łatwy w utrzymaniu

Dodatkową zaletą bruków klinkierowych jest to, że nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Zabrudzenia z łatwością spłukuje deszcz, a upływ czasu sprawia, że kolor nabiera większej intensywności. Ale to nie koniec zalet. Ponieważ bruk jest naturalnie związany z otoczeniem, w przypadku uszkodzenia nawierzchni, można ją w prosty sposób naprawić, wymieniając pojedyncze elementy, bez uszkodzenia i rozbiórki całej kompozycji.

kostka brukowa
kostka brukowa

 

Firma Vandersanden, po kupieniu 3 fabryk produkujących bruki klinkierowe od koncernu CRH  wraz z 1 posiadaną już wcześniej, stała się ich największym producentem w Europie. Część z nich, produkowana w fabryce AKA Oberlausitz znajdującej się tylko 30km od Polskiej granicy, jest już dobrze znana w Polsce, ale pod innymi nazwami, np. kolor znany pod nazwą Tytan N to Meissen.  Bruki klinkierowe Vandersanden to gwarancja najwyższej jakości i trwałości oraz ponadczasowej estetyki.

Więcej informacji na www.vandersanden.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!