ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Wydarzenia

GREEN CITY EXPO 2018 - Targi Zieleni i Małej Architektury Miejskiej

GREEN CITY EXPO – spotkanie profesjonalistów i pasjonatów dobrze zagospodarowanej przestrzeni publicznej w miastach i miasteczkach.

GREEN CITY EXPO – spotkanie profesjonalistów i pasjonatów dobrze zagospodarowanej przestrzeni publicznej w miastach i miasteczkach.

Dobrze zaprojektowana i utrzymana zieleń miejska oraz elementy małej architektury, takie jak meble miejskie, fontanny, oświetlenie mają wpływ na wizerunek miasta i nadają przestrzeni unikalny charakter.

Projekty związane z małą architekturą miejską i strefami rekreacji dla dorosłych i dla dzieci stanowią największą grupę wśród zadań realizowanych w ramach budżetów obywatelskich we wszystkich regionach Polski.

Podczas targów GREEN CITY EXPO pokazane zostaną urządzenia i technologie do utrzymania terenów zielonych, ochrony i pielęgnacji drzewostanu, realizacji rozwiązań zachowujących powierzchnie biologicznie czynne, jak zielone dachy czy mini-parki. Zaprezentują się także producenci ławek, wiat, gazonów, systemów identyfikacji wizualnej czy wyposażenia stref relaksu, takiego jak siłownie plenerowe.

Kielce, ul. Zakładowa 1, Tereny Targowe TK
28 luty - 1 marca 2018 r.

Komentarze

*

Karolina

Byłam, trochę katalogów przywiozłam do domu, a teraz jeszcze 23 marca się na green days do Nadarzyna wybieram. Planuję założyć ogród a to wydatek, więc pierwszej lepszej firmy nie wybiorę

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!