Miasto Gdańsk ogłasza konkurs na stanowisko „ogrodnika miejskiego”. Jego zadaniem ma być zbudowanie przyjaznego, zielonego miasta dla ludzi i zwierząt.
Zieleń w Gdańsku ma rozwijać się w oparciu na wieloletni plan strategiczny, który będzie odpowiadał najnowszym trendom i nowinkom w tym zakresie na świecie. Jego praca powinna być oparta na obywatelskiej partycypacji.
Odtąd cała zieleń w mieście wychodzić ma „spod jednej ręki”. Chodzi nam o spójną wizję wszystkich terenów – dodaje zastępca prezydenta Piotr Grzelak.
Termin przyjmowania zgłoszeń: 21.09 (włącznie). Nazwisko nowego głównego architekta krajobrazu w Gdańsku powinno być znane do końca września.
Źródło: Miasto Gdańsk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Komentarze