ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Trendy

Pracownia wśród roślin

Największą uciechą dla osób pracujących w biurach jest możliwość pracy  na świeżym powietrzu.

Osoby mające zawód, w którym spędzają czas siedząc przed komputerem częściej potrzebują zmiany otoczenia. W rzeczywistości to o czym marzą, to przyroda, natura, powiew wiatru i śpiew ptaków. Pracownia  wśród roślin umożliwia pracę w „terenie” nie wyzbywając się potrzebnej elektroniki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Niekończący się most

Największą uciechą dla osób pracujących w biurach jest możliwość pracy  na świeżym powietrzu.  Nie jest to jednak często łatwe, jeśli potrzeby jest komputer, wygodny fotel, klawiatura, stolik lub lampka. Pracując, lubimy mieć wszystko w zasięgu ręki. Z tęsknotą patrzymy jednak przez okna, za którymi natura nieustannie się zmienia. Nie jeden pragnąłby patrzeć na zieleń, wodę, las czy pola. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sztuka na tarasie

biuro na łonie natury

Pracownia wśród roślin to alternatywa dla zamkniętych przestrzeni biurowych. To zdecydowanie bardzo odważny i pomysłowy krok w stronę natury. Człowiek podczas pracy siedzącej potrzebuje częstego odprężenia nie tylko dla ciała, ale również umysłu i narządu wzroku. Najlepiej odpoczywa się na łonie natury.

biuro na łonie natury

Ofertą Kantoor Karavan jest pracownia wśród roślin, czyli możliwość przebywania wśród natury bez konieczności brania urlopu. Przyczepa kempingowa jest w pełni wyposażona, a jej budowa opiera się o przyjazne środowisku elementy. W mobilnym biurze możesz pracować gdzie chcesz, korzystać z bliskości natury i mieć poczucie wolności.

biuro na łonie natury

Pracownia wśród roślin to sztuka wpasowania się w krajobraz bez naruszania jego walorów. Praca w przyczepach to pomysł, który urodził się w Holandii. Idea przybliża człowieka do natury, dlatego też niech trafia do jak największej liczby odbiorców.

Mgr inż. arch. kraj. Joanna Magdalena Pracka

Źródło zdjęć: trendir.com

biuro na łonie natury
biuro na łonie natury
biuro na łonie natury

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!