Wykonano portale wejściowe do podziemi będzińskich oraz zagospodarowano plac przed wejściami do podziemi będzińskich od strony Al. Kołłątaja poprzez wprowadzenie małej architektury (ławeczki, sztuczna rzeka etc.) oraz stosownego oświetlenia podnoszącego estetykę miejsca. Ponadto na linii traktu łączącego Wzgórze Zamkowe ze starym miastem wykonano punkt widokowy wraz z balustradą i schodami terenowymi prowadzącymi na placyk przy wejściu do podziemi.
Komentarze