21. września 2014 roku do użytku publicznego oddano pierwszy odcinek parku High Line. Wizja z 1999 roku wysnuta przez dwóch mieszkańców okolicznych terenów High Line (Joshua David i Robert Hammond) o zachowaniu parku w postaci kreatywnej i innowacyjnej przestrzeni publicznej dla mieszkańców Nowego Jorku oraz zwiedzających turystów stała się rzeczywistością.
Komentarze