ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Wydarzenia

Lawendowa instalacja wśród najlepszych projektów architektonicznych w Hiszpanii

Gdzie szukać najlepszych przykładów architektury i wnętrz? Barcelońska organizacja FAD kolejny raz ogłosiła finalistów i zwycięzców konkursu architektury i wnętrz - Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014. Wśród finalistów instalacja z lawendą.

Gdzie szukać najlepszych przykładów architektury i wnętrz? Barcelońska organizacja FAD kolejny raz ogłosiła finalistów i zwycięzców konkursu architektury i wnętrz - Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014. Wśród finalistów instalacja z lawendą.

Hiszpańska organizacja FAD z siedzibą w Barcelonie ogłosiła finalistów 56. edycji nagród Premios FAD de Arquitectura e Interiorismo 2014. Jury wybrało 25 projektów w 4 kategoriach spośród 381 zaprezentowanych. Zwycięzców poznaliśmy w tym miesiącu, w prestiżowym centrum designu Disseny Hub Barcelona.

Jednym z ciekawszych projektów, biorących udział w konkursie, a który został zakwalifikowany do finału jest instalacja autorstwa duetu Pau Sarquella Fàbregas i Carmen Torres González. Z okazji 'Girona Temps de Flors' - wystawy kwiatów w przestrzeni publicznej, architekci stworzyli wystawę połączoną z lawendy i zasłon dekoracyjnych KriskaDECOR. 

W niezwykłym domu, Casa Sambola z XVI, wieku udało się zestawić nowoczesne rozwiązanie wnętrzarskie projektowane z tradycją architektury katalońskiej. Wykorzystane w instalacji produkty to lekkie siatki architektoniczne i zasłony wykonane z dekoracyjnych łańcuszków aluminiowych, doskonałe do stosowania w dekoracji i architekturze wnętrz. Materiał oraz technologia produkcji pozwalają tworzyć fantazyjne wzory i rysunki na siatkach, co daje niepowtarzalny efekt wzorniczy.

Lekkie siatki architektoniczne i zasłony wykonane z dekoracyjnych łańcuszków aluminiowych są doskonałym elementem stosowania w dekoracji i architekturze wnętrz. Materiał oraz technologia produkcji pozwalają tworzyć fantazyjne wzory i rysunki na siatkach, co daje niepowtarzalny efekt wzorniczy. Jest to oryginalny pomysł w tworzeniu atmosfery wnętrza, podziału przestrzeni, dekoracji ścian i okien zarówno w projektach przestrzeni publicznej, jak i w przestrzeni mieszkalnej.

Siatki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Właściwości materiału pozwalają na tworzenie niestandardowych elementów dekoracji przestrzeni takich jak sufity i lampy. Wraz z siatkami dostarczamy gotowe systemy montażowe, które umożliwiają łatwą instalację w każdych warunkach.

 

Źródło: Decorativos

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!