kızılay odtülüler dershane

Produkty

Cicha - komfortowa praca w ogrodzie

Każdy ogród powinien być istnym osadą ciszy i spokoju, w którym z przyjemnością spędzamy wolny czas. niestety prace ogrodowe wytwarzają często wiele hałasu, który przeszkadza nie tylko nam i domownikom, ale również, a może przede wszystkim sąsiadom oraz niektórym zwierzętom - wrażliwym na hałas.

Każdy ogród powinien być istnym osadą ciszy i spokoju, w którym z przyjemnością spędzamy wolny czas. niestety prace ogrodowe wytwarzają często wiele hałasu, który przeszkadza nie tylko nam i domownikom, ale również, a może przede wszystkim sąsiadom oraz niektórym zwierzętom - wrażliwym na hałas.

Urządzenia bateryjne są lekarstwem na hałas

Urządzenia bateryjne to seria wysokowydajnych maszyn napędzanych mocnym akumulatorem Li-ion 36V. Akumulator w połączeniu ze specjalnie opracowanym silnikiem bezszczotkowym daje wyniki podobne do naszych maszyn spalinowych. Akumulator można szybko wymieniać między urządzeniami, aby uniknąć przestojów, co zwiększa efektywność pracy.

Ultracicha pilarka

Cięcie drewna zawsze kojarzy się z hałasem. Nie jest to jednak regułą. Pilarka 436Li to cicha, lekka i prosta w obsłudze maszyna. Dzięki swoim atutom szczególnie ceniona jest przez stolarzy, sadowników oraz użytkowników przydomowych ogrodów. Dodatkowo wyposażona została w trwały bezszczotkowy silnik oraz napinacz łańcucha obsługiwany bez dodatkowych narzędzi. Wydajność i wygoda prowadzenia to podstawowe cechy, dzięki którym zyskuje coraz większą popularność wśród amatorów zieleńców.

Żywopłot pilęgnowany w ciszy

Zadbany żywopłot wymaga regularnej podcinki zwłaszcza w pierwszej części sezonu. Zabieg ten gwarantuje prawidłowy rozrost oraz zapewnia ogrodowi piękny wygląd. Zazwyczaj regulowanie żywopłotu jest dosyć hałaśliwym zabiegiem, ale nie musi być to regułą. Nożyce do żywopłotu zasilane bateryjnie są tego dowodem. To lekkie, idealnie wyważone urządzenie nie generuje zbędnego hałasu. Nożyce są proste w obsłudze, dzięki czemu maszyna przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących użytkowników, ogrodników oraz osób zajmujących się pielęgnacją zieleni.

Koszenie i podkaszanie również bez hałasu

Trawnik w okresie sezonu wymaga systematycznej pielęgnacji. Niestety, koszenie czy podkaszanie nie należą do cichych czynności, a warkot kosiarki obudził już nie jedno śpiące dziecko. Trawnik to wizytówka każdego ogrodu. Chcąc skutecznie o niego zadbać musimy znaleźć złoty środek, który zagwarantuje nam oczekiwane efekty pracy oraz nie narazi otoczenia na zbędny hałas. W tym wypadku również z pomocą przychodzą nam urządzenia bateryjne.

Przykładem jest ta podkaszarka, która zapewnia nam szybkie i bezproblemowe dotarcie do niedostępnych dla kosiarek miejsc. Dodatkowo nie generuje zbędnego hałasu, dzięki czemu praca nią to jeszcze większa wygoda. „Do większych powierzchni lepiej jest zastosować kosiarkę. Podobnie jak w wypadku podkaszarek istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowo cichych maszyn. W tym wypadku polecanym rozwiązaniem są kosiarki zautomatyzowane. Taka kompaktowa, stylowa maszyna kosi tereny o złożonej strukturze. Maszyna jest w pełni zautomatyzowana, a co ważne pracuje cicho i sama automatycznie powraca do stacji, by doładować akumulator” – mówi ekspert.

Źródło: Husqvarna


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!