ankara lazer Ankara Kız Yurdu sera malzemeleri

Porady

Drewno musi mieć zapewnioną ochronę

Od produktu przeznaczonego do drewna oczekujemy przede wszystkim trwałego efektu dekoracyjnego i prostej aplikacji. Malowanie bez uciążliwego chlapania, to czysta przyjemność, a powinno zapewnić również estetyczną powłokę. Wszystko to  zapewnia wykorzystanie lakierobejcy do zabezpieczania naszego drewna.

Od produktu przeznaczonego do drewna oczekujemy przede wszystkim trwałego efektu dekoracyjnego i prostej aplikacji. Malowanie bez uciążliwego chlapania, to czysta przyjemność, a powinno zapewnić również estetyczną powłokę. Wszystko to zapewnia wykorzystanie lakierobejcy do zabezpieczania naszego drewna.

Zabezpieczenie drewnianych mebli czy też zabawek pozwala na ich skuteczną ochronę i podkreślenie naturalnej estetyki drewna. Z myślą o komforcie użytkowników, ceniących bardzo prosta aplikację i dobre parametry użytkowe, opracowana została nowa lakierobejca.

Nowy produkt to rozwiązanie, które możemy wykorzystać do dekoracyjno-ochronnego malowania drewnianych przedmiotów użytkowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie wyrobu umożliwi sprawne odświeżenie drewnianych elementów i stworzenie trwałej, estetycznej powłoki.

Nowoczesna receptura zapewnia uproszczoną aplikację i wyjątkową wydajność – do 30 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Specjalna, żelowa formuła wyrobu powoduje, że nie kapie on, nie pryska i nie spływa z pionowych powierzchni, co znacznie ułatwia jego równomierne nakładanie. Lakierobejca zawiera specjalny dodatek, który skutecznie chroni drewno przed działaniem warunków atmosferycznych i zabezpiecza je przed wypłukiwaniem substancji ochronnych. Produkt jest przyjazny dla osób szczególnie wrażliwych, gdyż spełnia wymagania europejskiej normy PN EN 71.3 Bezpieczeństwo Zabawek. Wymalowania wykonane lakierobejcą objęte są aż 6-letnią gwarancją.

Łączący w sobie jakość i ekologię wyrób dostępny jest w wersji bezbarwnej i 11 gotowych kolorach. Jego zastosowanie pozwoli na uzyskanie powłoki o satynowym wykończeniu, podkreślającej naturalne usłojenie drewna.

Źródło: Vidaron

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!