Zaproszenia

GARDENIA Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - 27.02.-01.03.2014

W 2014 roku targi Gardenia będą miały bardziej biznesowy charakter niż zwykle. Odbędą się natomiast jak zwykle, w Poznaniu.

Najważniejsza impreza wystawiennicza sektora ogrodniczego w Polsce, która zajmuje kilka pawilonów o powierzchni 32.000 m2. Każdego roku targi te odwiedza 30.0000, z czego aż 8.300 to profesjonaliści.

W roku 2014 charakter targów zostanie nieco zmodyfikowany – dwa dni będą przeznaczone dla biznesu (przedstawicieli handlu, gospodarstw ogrodniczych, architektów krajobrazu i specjalistów zajmujących się zielenią miejską), jeden dzień dedykowany będzie szerokiej publiczności. Z myślą o wszystkich tych grupach przygotowane zostaną specjalne przestrzenie pokazowe oraz wydarzenia towarzyszące takie jak: Pokazowe Centrum Ogrodnicze, konferencja z cyklu „Miejska Sztuka Ogrodowa”, a także warsztaty i szkolenia dla architektów, kiermasz roślin, pogotowie projektowe dla osób zainteresowanych fachowym doradztwem w obszarze zielonej architektury.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2014 rozpoczną się na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w czwartek 27 lutego i potrwają do 1 marca 2014 roku.

Więcej: gardenia.mtp.pl

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!