Zaproszenia

Bezdotykowe rozwiązania do łazienki od GROHE - webinarium

Prezentacja nowoczesnych i bezdotykowych rozwiązań do łazienki od GROHE to temat webinarium, które odbędzie się 15 września o godz.11.00.Wejdź i sprawdź.

Prezentacja nowoczesnych, higienicznych i bezdotykowych rozwiązań do łazienki od GROHE to temat kolejnego webinarium, które odbędzie się 15 września o godz.11.00. Wydarzenie online skierowane jest do szerokiej grupy, w tym architektów, wykonawców i studentów. Zarejestruj się.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Firma: GROHE
Termin: 15.09.2020, godz. 11:00
Tytuł prezentacji: Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim. Bezdotykowe rozwiązania Grohe. Elektroniczna armatura dziś.
Opis szkolenia:
Zachowanie najwyższej higieny jeszcze nigdy nie było tak istotne. W dzisiejszym świecie najchętniej ograniczylibyśmy dotykanie najróżniejszych powierzchni do minimum, mając świadomość, że wiąże się to z przenoszeniem zarazków. Dlatego szukamy bezdotykowych rozwiązań, które można zainstalować zarówno w domu, jak i miejscach publicznych.

Niezależnie od tego czy szukamy armatury do prywatnej łazienki czy kompletnych rozwiązań bezdotykowych do łazienki użytku publicznego, w ofercie firmy GROHE znajdzie się idealne rozwiązania. To doskonały sposób, aby zapewnić skuteczną ochronę przed przenoszeniem patognów wszędzie tam, gdzie korzysta się z bieżącej wody.

Prowadzący szkolenie: Cezary Kowalczyk


Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!